Další E3 je za námi, co mě zaujalo tentokrát?

Publikováno: 8.6.2012 - 11:09 | Napsal: admin

Jako každý rok se i letos v Los Angeles konala největší herní výstava E3 (více na oficiální stránce www.e3expo.com), na které opět nechybělo spoustu žhavých titulů. Tentokrát mě zaujmuly především tři hry a to Assassin´s Creed 3, Crysis 3 a kupodivu i remake závodní pecky Need For Speed: Most Wanted, který beru s velkou rezervou, jelikož poslední pořádné Need For Speed u mě bylo NFS: Carbon.

 

Konference opět začala 5.června a trvala celé dva dny. Herní studia zde předváděla své budoucí projekty, jak už jsem psal v úvodních větách, nejvíce mě nadchnul Assassin´s Creed 3 od studia Ubisoft. Posledních pár let je od nich zvykem, že na každé „e-trojce“ zveřejní nejenom pořádné gameplay záběry, ale i nadupaný Cinematic trailer, ať už to byl Assassin´s Creed 2, Brotherhood nebo zatím poslední Revelations, tak všechny na E3 doprovázel skvělý cinematic trailer. AC3 není vyjímkou a pokud jste doposud trailer neviděli, zhlédnout ho můžete teď.

Další očekávanou hrou byl Crysis 3, který také přišel s novým trailerem (viz. video níže). Ten ukazuje „džungli“, ve kterou se za pár let po Crysis 2 proměnil New York. Opět je k vidění hodně akce, na kterou jsme u Crysis zvyklí, vymoženosti nanoobleku a šílený hitech luk. Více v následujícím videu:

A nakonec Need For Speed: Most Wanted, který se až moc podobá Burnout Paradise, také na něm pracuje stejné studio (Criterion game), tim rozhodně nechci říct, že je to špatně, spíše naopak. Různé vychytávky z Burtnoutu společně s potenciálem Most Wanted, mužou dát za vnznik důstojnému remaku původního Most Wanted. Dosavadní gameplay záběry nevypadají vůbec špatně a nově vydaný trailer na E3 je taková třešnička na dortu. Nemám snad pravdu?

Komentáře k článku ”Další E3 je za námi, co mě zaujalo tentokrát?”

Napsat komentář

Jméno (*):
Email (*):
Url:
Text (*):