Ropucha - Josef Vegner

Greenlight nová služba na Steamu

Publikováno: 31.8.2012 - 08:52 | Napsal: admin
steamgreenlight

Dnes byla na Steamu oficiálně spuštěna služba Greenlight. Jedná se o služby podobnou Steam Workshop (pokud neznáte více se dočtete zde) stím rozdílem, že namísto předmětů do her se do Greenlight přidávají samotné hry. Tyto hry můžete stejně jako předměty ve Workshopu komentovat a především pro ně hlasovat, pokud totiž dosáhne hra určitého počtu hlasů dostane se do prodeje. Postup je znázorněn v procentech, takže vidíte kolik zbýva vaši vybrané hře procent než bude schválena. Právě teď čeká na Steamu skoro 500 her na váš hlas a stále přibývají nové. Odeslat svoji hru může každý, stačí mít pouze nainstalovaný Steam.

Tato služba je od Steamu dobrým tahem, jak podpořit menší vydavatele her a ještě na tom vydělat. Jen tak dál.

Steam – Summer sale 2012 (od 12.7. do 22.7.)

Publikováno: 13.7.2012 - 10:12 | Napsal: admin
Steam - Summer Sale 2012

Jako minulý rok, tak i tento rok jsme se dočkali na Steamu letních slev na všechny možné herní tituly. Summer sale 2012 začala včera 12.července a skončí přesně za deset dní, totiž 22.července. Každý den se budou objevovat nové slevy. Novinkou je, že každých osm hodin si komunita může zvolit jednu ze tři her, která bude mít výraznou slevu. Nebylo by to Valve, kdyby k této akci nepřidali zase řadu achievementů, které se važí k samotnému Steamu. Za splnění všech achievementů získáte speciální odznak, pokud jste tedy plnili achievementy i o vánocích, minulém summer sale, tak i za to jste získali odznaky. Celý seznam slev naleznete na Steam Store.

Team Fortress 2 se dočkal velkého updatu + Meet the Pyro trailer

Publikováno: 30.6.2012 - 08:02 | Napsal: admin
TF2 - Meet the Pyro

Pyromania, tak se tento velký update jmenuje, vyšel včera brzy ráno cca. 2-3 hodinou ranní. Přinesl toho sebou opravdu dost, nový herní mod „Doomsday“ + novou mapu speciálně vytvořenou pro tento mod. Doomsday, který se objevil v prvním dni updatu (celkem tři, třetí den update vyšel) obohatil hru i o nové achievementy, kterých je celkem 12 a važí se pouze k této mapě. Druhý den byl ve znamení zbraní, kterých se dočkali Scout, Soldier, Sniper a Pyro, všechny byli vytvořené komunitou, více se dočtete na této fanouškovské stránce. Nakonec je tu den třetí, den odhalení, v tomto dni vyšel nejprve dlouho očekávaný trailer Meet the Pyro (video pod článkem). Valve spoustu lidem chtělo uštědřit srdeční infarkt a tak seznam věcí, které vyjdou ve třetím dni, odložili o pár hodim později. V něm se objevili zbraně z Pyrolandu (až zkouknete video pochopíte) více o nich zde. Tak a to je vše a pokud jste ještě neviděli Meet the Pyro trailer, tak můžete učinit teď.

(Celý příspěvek…)

Dojmy z hraní Max Payne 3

Publikováno: 23.6.2012 - 11:05 | Napsal: admin
Max Payne 3

Po dlouhém čekání se Max Payne opět vrací na naše monitory. Ovšem už to není detektiv, jak si ho pamatujeme z prvního a druhého dílu. Po smrti svých milovaných zanechal místo detektiva a začal pracovat pro bohatého realitního magnáta, jako speciální bodyguard. Hra je plná akčních momentů, nečekaných zvratů i atmosféra se krapet změnila (to bude tím, že se hra už neodehrává v New Yorku, ale brazilském Sao Paulu). Přes všechny tyto odlišnosti, je Max Payne 3 důstojným pokračováním, který se nemusí za nic stydět ba naopak. Pokud jste zvědaví, jak se mi Max Payne hrál, jaké mám vůči němu připomínky a jaké bych mu dal hodnocení, tak pokračujte ve čtení tohoto článku.

(Celý příspěvek…)

Další E3 je za námi, co mě zaujalo tentokrát?

Publikováno: 8.6.2012 - 11:09 | Napsal: admin
e3-logo

Jako každý rok se i letos v Los Angeles konala největší herní výstava E3 (více na oficiální stránce www.e3expo.com), na které opět nechybělo spoustu žhavých titulů. Tentokrát mě zaujmuly především tři hry a to Assassin´s Creed 3, Crysis 3 a kupodivu i remake závodní pecky Need For Speed: Most Wanted, který beru s velkou rezervou, jelikož poslední pořádné Need For Speed u mě bylo NFS: Carbon.

(Celý příspěvek…)

Nový design, web stále ve výstavbě

Publikováno: 6.6.2012 - 13:00 | Napsal: admin

Po dlouhé době jsem vytvořil pro tento web nový design, jako redakční systém jsem opět použil WordPress, který mi velmi usnadnil práci. Stránka je stále ve výstavbě. Postupem času zavedu tento web opět do chodu.

Tags: , ,

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich